Ohlédnutí Dead Daniels za rokem 2023 s pozvánkou na Vánoční koncert.

Rok 2023 pro nás začal kompletováním a přípravami na vydání nového alba Volume3. To jsme roztočili v minulém roce a opět jsme ho natáčeli ve studiu Hacienda. S produkcí nám pomohl Miloš Dodo Doležal a Miloš Doležal jr., který přišel se spoustou nápadů, hlavně co se týče vokálů. Album vyšlo pod hlavičkou společnosti Supraphone 31. 3. 2023 a je na něm celkem 11 songů. Včetně bonusovky Všechny holky, kterou napsal Tommyho táta Dima Wheeler. Tu si už přesně před 30 lety dali na debutové album Kurtizány z 25. Avanue a v roce 2016 si ji vybral Robert Kodym se svou kapelou Wanastowi Vjecy jako závěrečný cover pro album Alchymie. 31. března jsme naše třetí studiové album rovnou pokřtili na vyprodané Kamina Boat, za což vám ještě jednou moc děkujeme. Křtu předcházel nový videoklip k úvodní písní CD Nikdo nás nečeká, který jsme natočili v pražském Music City a video-produkce se ujal Maroš Zembjak.

Téměř vzápětí jsme s novinkou vyrazili mezi vás, abychom letos stihli odehrát 33 krásných koncertů od Nejdku až po Karvinou! Tradičně jsme navštívili také Německo a Polsko. Tím posledním bude letos Vánoční koncert 22. 12. 2023 doma na Kamina Boat v Praze, kam jsme si po dvou letech k sobě pozvali opět jablonecké dívčí trio Ladybirds. Přijďte s námi zapít tu uplynulou sezonu a poradovat se navzájem před Štědrým večerem. Koncert odstartuje ve 20:00 a vstupenky pořídíte u SMS Ticket.

V příští roce bychom opět rádi hodně koncertovali a taky natočili nějaké nové písničky. A rozhodně by to chtělo vypustit i pár klipů, víme o tom. 😉 Tak nám drže palce, ať to klapne. Děkujeme za přízeň, parto!

Předprodej akce